Pufa Mini

P0004-Mini

Nowy produkt

Pufa mini, średnica 33 cm, wysokość 15 cm. Na zdjęciach pufy w kolorze miętowym i szary z różowym.

Pufy ze sznurka bawełnianego dodadzą przytulności Twoim wnętrzom, świetnie prezentują się zarówno w salonie, jak i w pokojach dziecięcych.  Są nie tylko dekoracyjnym, ale i bardzo funkcjonalnym elementem wystroju wnętrz.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie. Skontaktuj się, aby ustalić termin realizacji.

85,00 zł brutto

Pufy ze sznurka bawełnianego dodadzą przytulności Twoim wnętrzom, świetnie prezentują się zarówno w salonie, jak i w pokojach dziecięcych.  Są nie tylko dekoracyjnym, ale i bardzo funkcjonalnym elementem wystroju wnętrz.

Wypełnienie z pianki tapicerskiej (nie frytka tapicerska, tylko wkład piankowy w całości).

Pokrowiec ze sznurka bawełnianego można zdjąć do prania (wymaga to ponownego zszycia, jednak nie jest to skomplikowane zadanie - wkrótce na naszej stronie dostępny będzie przewodnik krok po kroku).

Pufy wykonane są ręcznie na szydełku (heklowane) ze sznurka bawełnianego. Można je wyprać w pralce (30 stopni C) lub ręcznie. Zalecamy suszenie z dala od bezpośredniego źródła ciepła.

Rękodzieło to obecnie modny dodatek w wystroju wnętrz zarówno w stylu vintage, skandynawskim czy minimalistycznym. To też miły upominek dla bliskiej osoby.

Pufy możesz zamówić z gotowych propozycji dostępnych w tym sklepie, jak również wg własnego pomysłu – zachęcam do kontaktu poprzez mail, telefon czy formularz kontaktowy. Można wybrać zarówno wielkość i kolor pufy, jak i rodzaj splotu.

 

Obecnie dostępne są pufy w czterech wielkościach:

Pufa mała typu drops:

  • średnica: 42 cm
  • wysokość: 16 cm

 

Pufa duża typu scandi:

  • średnica: 50 cm
  • wysokość: 20 cm

 

Pufa duża typu roller:

  • średnica: 48 cm
  • wysokość: 25 cm

Pufa mini

  • średnica: 33 cm
  • wysokość: 15 cm

Kolorystyka:

Pufy wykonywane są w dowolnych kombinacjach kolorystycznych spośród dostępnych sznurków. Wybór indywidualnego połączenia kolorów może wydłużyć czas oczekiwania o czas potrzebny na dostawę odpowiedniego sznurka. Większość kolorów jest dostępna od ręki, w przypadku wątpliwości – proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia.

 

Czas realizacji:

Produkty gotowe: 1-3 dni robocze w zależności od wybranej opcji dostawy.

Produkty na zamówienie: czas potrzebny na wykonanie zamówienia (w przypadku puf to zazwyczaj 2 dni robocze) + czas dostawy.

 

Odbiór osobisty:

Zamówione produkty można odebrać osobiście w Poznaniu lub w Łobżenicy.

WykonanieSzydełkowe rękodzieło
Wysokość15 cm
Średnica33 cm
Typ pufyMini
MateriałSznurek bawełniany 5mm z rdzeniem poliestrowym
WypełnieniePianka tapicerska
PielęgnacjaLekkie zabrudzenia można zetrzeć mokrą chusteczką. Pokrowiec można zdjąć do prania (wg załączonego przewodnika krok po kroku). Można je wyprać w pralce (30 stopni C) lub ręcznie. Zalecamy suszenie z dala od bezpośredniego źródła ciepła.